Haber

LÖSEV Ankara’da kanser hastası ailelere kurbanlık et desteği sağladı

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), ankara

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), önceki gün Ankara Güvenpark’ta Kurban Bayramı kampanyası düzenledi. LÖSEV’in düzenlediği kampanyada, vakfa kayıtlı kanser hastası yakınlarının ailelerine et dağıtıldı. Kampanyadan yararlanan hem oğlu hem de kanser hastası Nalin Doğan, yaşadıklarını ve LÖSEV’in kendilerine verdiği desteği şu sözlerle anlattı:

“LÖSEV OĞLUMUN İŞLEMİNDE HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU, MALİ VE MANEVİ HER KONUDA BİZE DESTEK OLMADI”

“LÖSEV oğlumun bu süreci boyunca her zaman yanımızda oldu ve maddi manevi her konuda desteğini esirgemedi. Oğlumun süreci daha devam ederken kanser hastası olduğumu daha atlatamadan öğrendim. radyasyon tedavisi görüyorum bu süreçte LÖSEV bize her konuda yardımcı oluyor.Yakup’un teşhisi şu şekilde 7 ay beyin ameliyatı oldu.Beyin ameliyatı sonrası teşhis konuldu.Yapılacak bir şey yok dediler.LÖSEV bana yardımcı oldu. mal olsun, et olsun, giysi olsun sayamadığım birçok yönden.

“LÖsemili ÇOCUK SADECE BİZİM ÇOCUĞUMUZ DEĞİL HERKESİN ÇOCUĞU, HERKESİN BU KONUDA HASSAS OLMASINI BEKLİYORUM”

Bugün et yardımı için geldim aradılar sağ olsunlar çok iyi oldu çok ihtiyacımız vardı. Bir kereden fazla görmediğimiz ve duymadığımız LÖSEV’in temelini gördüm. Çoğu insan LÖSEV’in ne olduğunu bilmez ama LÖSEV’e her konuda bağışta bulunabilirler çünkü LÖSEV her koşulda gerçek hastalara ve ihtiyaç sahiplerine koşmaktadır. Lösemili bir çocuk sadece bizim değil herkesin çocuğudur, herkesin bu konuda duyarlı olmasını bekliyorum.”

Kaynak: ANKA / Sağlık

haber-eruh.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu