Teknoloji

YouTube Music’e kimsenin sevmeyeceği yeni özellik: YouTube yorumları

YouTube Music’in “Şimdi Çalınıyor” sayfasının son tasarımı tüm iOS ve Android cihazlarda görünmeye başladı; uygulamaya ekstra bir sosyal unsur ekleyen yeni bir özellik ile birlikte… Artık çalan şarkının sayfasındaki yorumları okuyabilecek ve yorum gönderebileceksiniz.Bu seçenek şu ana kadar oynatma listeleriyle sınırlıydı.

9to5 Google’ın paylaştığı ekran görüntülerine göre sayfadaki yorumların bir kısmı birkaç yıl öncesine ait olabilir. Görünüşe göre Google bu bölümü alakalı veya kötü alakalı YouTube çekimlerinden gelen yorumlarla dolduruyor.

9’dan 5’e Google

Güncellenen tasarım kademeli olarak kullanıma sunulduğu için onu hızlı bir şekilde göremeyebilirsiniz ancak başka değişiklikler de var. Albümlerin kapak fotoğrafları büyütüldü ve ilerleme çubuğunun üzerine hızla kaydırılabilir bir düğme satırı eklendi. Bu butonlar sayesinde kaydetme, paylaşma, indirme ve yorumlara erişme gibi işlemler kolaylaştı. Ancak yorum seçeneği yalnızca resimli müzikler için geçerlidir.

Şimdiye kadar, daha önce kullanılabilen eylemlerin çoğuna erişmek için ekstra bir dokunuş gerekiyordu. Düğmeler, YouTube video oynatıcısının alt kısmında göreceğinize çok benzer. Ayrıca ekranın alt kısmında yer aldığından daha fazla kontrole erişim daha kolay olacaktır.

haber-sur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu