Haber

Xiaomi’den “Red Bull Can You Make It?” Yarışmasına Destek

Küresel teknoloji devi Xiaomi, bugün başlayıp 28 Mayıs’ta Berlin’deki bitiş çizgisinde sona erecek ve dünyanın dört bir yanından macera arayanları Avrupa’da heyecan verici bir yarışmayla bir araya getirecek olan “Red Bull Can You Make It?” Yarışmasının merakla beklenen 2024 ayağına küresel iş ortağı olarak destek veriyor.

Büyük bir mücadelenin yaşanacağı “Red Bull Can You Make It?” etkinliğinde heyecan arayan takımlar, yiyecekten konaklama ve ulaşıma kadar ihtiyaç duydukları her şeyi almak için para yerine özel olarak tasarlanan Red Bull kutularını kullanarak Kopenhag’dan Berlin’e ulaşmaya çalışacaklar.

Bu nefes kesici mücadelede takım üyelerine Xiaomi Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlar eşlik edecek. Katılımcılar yolculuk boyunca deneyimlerini belgeleyecek ve yol boyunca karşılarına çıkacak bir dizi zorlu görevi tamamlamak için Redmi Note 13 serisinin gelişmiş özelliklerinden faydalanacaklar.

Yarışmada, her biri farklı bölgelerden fikir önderlerinden oluşan dört Xiaomi WildCard Takımı yer alacak:

  • Batı Avrupa | “Endurance All Stars”: Almanya, İspanya ve İtalya’dan Rick Azas, Alfonso Santaella ve brazocrew
  • CEE ve İskandinav Ülkeleri | “The Pro Photographer”: Hırvatistan, Romanya ve Çek Cumhuriyeti’nden Ivan Magla, Iustin Petrescu, Daniel Rykr
  • Orta Doğu | “The Iconics”: Türkiye’den Fatih Yasin, Bilal Hanci, Atakan Özyurt
  • Afrika | “The Hyper Chargers”: Mısır ve Güney Afrika’dan  Christine Nagy Adel Sadek, Andrew Wadid, Craig Graham Howes

200 megapiksel kamerayı kullanarak içerik oluşturacak ekipler, Redmi Note 13 Serisinin özelliklerini öne çıkaracak. Ayrıca, takımlar yarış boyunca önlerine çıkacak çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için akıllı telefonlarını kullanırken 120W HyperCharge ve IP68 derecelendirmesinin önemi de vurgulanmış olacak.

Xiaomi Uluslararası İletişim Direktörü Daniel Desjarlais, “Bu olağanüstü etkinlik için Red Bull ile güçlerimizi birleştirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Red Bull Can You Make It?, macera, dayanıklılık ve yenilikçilik ruhunu temsil ediyor ve bu da Xiaomi’nin dünya çapındaki gençlere ilham verme ve onları güçlendirme değeriyle örtüşüyor. Ekiplerin zorlukların üstesinden gelmek ve inanılmaz hikayelerini paylaşmak için Redmi Note 13 Serisi akıllı telefonlarımızı nasıl kullandıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

WildCard Takımları ve Redmi Note 13 Serisinin bir araya geldiği yolculukta her çekim bir simge haline gelecek. 

Daha fazla bilgi için Xiaomi’nin web sitesini ziyaret edebilir ve sosyal medya kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu