Ekonomi

Ücretsiz şehir içi ulaşım için gelir ek ödemelerinde artış

bugünkü Resmi Gazete’de yayınlandı “Serbest Seyahat Kapsamında Yapılacak Gelir Desteği Ödemesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”Çerçeve çerçevesinde ödeme tedbirlerini düzenleyen unsur değiştirildi.

Buna göre, şehir içi toplu taşıma hizmeti veren her bir özel deniz ulaşım aracı için aylık 1500 TL taban ödemesi 2 bin 250 lira, Ankara ve İstanbul büyükşehir belediyelerinde şehir içi toplu taşıma hizmeti veren her bir ulaşım aracı için ödenen aylık 1995 lira 2 bin lira. . 992 lira 50 kuruşa çıkarıldı.

Ayrıca, büyükşehir belediyesi olan diğer illerde, kent içi toplu taşıma hizmeti veren her bir ulaşım aracı için aylık 1500 lira olan aylık bazda 2 bin 250 liraya, şehir içi toplu taşıma hizmeti veren her bir ulaşım aracı için ise aylık 1200 lira zam yapıldı. büyükşehir belediyesi olmayan illerde ise hizmet bedeli 1800 liraya çıkarıldı.

arsuzajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu