Teknoloji

Never Grave: The Witch and The Curse Konsollar ve PC İçin Duyuruldu

 
Palworld ve Craftopia geliştiricisi Pocket Pair, roguelike unsurlar içeren yandan kaydırmalı aksiyon oyunu Never Grave: The Witch and The Curse’u duyurdu.
 
Oyun bu kış Steam üzerinden konsollara ve PC’ye gelecek. Çok oyunculu destek, 4 oyuncuya kadar artar. Şu anda hangi platformlarda yayınlanacağı belirtilmedi.
 
Lanetli bir şapka kullanarak ilerlediğiniz bir Metroidvania ve Roguelite karışımı. En düşük seviyelere ulaşmak için çeşitli büyüler kullanın veya düşmanlarınızı alt edin! Ganimetinizi geri getirin, köyünüzde yeni tesisler inşa edin, geçiminizi sağlayın ve bir sonraki savaş için kendinizi güçlendirin! 4 oyuncuya kadar çok oyunculu tabanı güçlendirir.
 
Düşman baskınlarını belirleyin, sihirle savaşın ve bazen kazanmak için araziyi kullanın! Harabeler ve botanik bahçeleri gibi zindanlar otomatik olarak oluşturulur ve her oynadığınızda değişir. Ek olarak, zindanların dezavantajları ve oyuncunun yolunu kapatmayı bekleyen bulmacaları vardır.
 
Tanıtım videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu