Haber

Mustafa Yalçın mutfakta hünerlerini sergiledi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas Belediyesi ve vatandaşların hazırladığı yemeklerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı Atatürk Bulvarı üzerindeki Osmanlı Kültür ve Sanat Evi’nde düzenlenen programa katılan Önder Yalçın, burada vatandaşlarla sohbet ederek Ramazan-ı Şerif’i tebrik etti, sonra da paketli yemek dağıttı.

Burada kısa bir değerlendirme yapan Önder Yalçın, “Ramazan, iyilik ayıdır, rahmet ayıdır, yardımlaşma ayıdır. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Hayırlı nice ramazanlara kavuştursun bizleri. Allah tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Bu ay vesilesiyle afetten etkilenen kardeşlerimizin yaralarını sarmaya devam edeceğiz” dedi.

2021 yılında ilk kez Ramazan ayında hayata geçirilen “Biz Pişir Sen Dağıt” uygulamasında, Ramazan ayı boyunca her gün 1000 depremzede, ihtiyaç sahibi, yaşlı ve engelliye 4 kap gıdadan oluşan paketler ulaştırılıyor. .

DAĞITIM NOKTALARI NERELERDİR?

Her gün saat 18.00’de başlayan ve iftar saatine kadar devam eden uygulama kapsamında Ramazan ayı boyunca sıcak yemekler, Atatürk Bulvarı Osmanlı Konutu, Yenidoğan Mahallesi Muhtarlığı önü, Tablakaya Mahalle Meydanı ve Mevlana Mahallesi Meydanı Selçuklu Evi.

Büyük beğeni toplayan uygulama Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek.

hayratajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu