Haber

Kemer İngiltere’de tanıtıldı

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market Fuarı’nda, Mart ayında İngiltere’nin en büyük turizm operatörü Jet2 ile tanıtım anlaşması yapan ve karşılıklı anlaşma imzalayan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun başlattığı tanıtım atağı sürüyor. sonuçları almak İngiltere’de Kemer reklamları yayınlanmaya başladı

 

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market Fuarı’nda Mart ayında İngiltere’nin en büyük turizm operatörü Jet2 ile tanıtım anlaşması yapan ve karşılıklı anlaşmaya imza atan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, daha sonra 2018 yılında EMITT’te jet2 yetkilileriyle bir araya geldi. Kemer. İngiltere’de tanıtılmaya başlandı.

 

Jet2, İngiliz internet kullanıcıları için reklam vermeye başladı. Jet2 ile yapılan anlaşma ile Türkiye’nin en değerli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de hem daha fazla İngiliz misafirin gelmesi hem de Kemer’in pazar payının genişletilmesi amaçlanıyor.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, jet2 ile yaptıkları anlaşmanın meyvelerini toplamaya başladıklarını belirterek, jet2 medikal işletmecisi Kemer’in İngiltere’de tanıtımına başladıklarını söyledi.

 

Kemer’in pazar payını daha da genişletmek için değerli projelere imza atmaya devam edeceklerinin altını çizen Lider Topaloğlu, “jet2, Kemer’imizi İngiltere’de tanıtıyor. Kemer, İngiliz sosyal medya kullanıcılarına duyurulur. Kemer’i daha önce görmemiş olan İngilizler de Kemer’i keşfetmenin heyecanını yaşıyor. İngiltere’den yapılan rezervasyonlar da şu anda iyi durumda. Kemerimizi en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kagithane-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu