Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ‘Spor A.Ş. ‘Mahallemizde’ etkinliğiyle çocukları coşturdu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kurum ve kuruluşlarıyla halkın her türlü ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Bu içerikte ‘ SporA.Ş. ‘Bizim Mahallemiz’ etkinliği ile mahallelilere konuk olan metropol çocukları coşturdu.

Spor A.Ş. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çocukların hem sağlıklı hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için faaliyetlerine devam ediyor. ‘Spor A.Ş.’ Mahallemiz’ etkinlikleri kapsamında Tuna Parkı’nda ve Necmettin Erbakan Parkı’nda çocuklarla partiye gelen Mimsin Prof. Dr. Spor A.Ş. Personel çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Sıcak havaların etkisiyle evlerine kapanan ve canları sıkıldığında akşamları dışarı çıkabilen çocukların sorunlarını çözmek için sığınma evi olan Metropolitan Spor A.Ş. tarafından ‘Spor A.Ş. Mahallemizde spor Şenlik içerikli etkinliğin yanı sıra çocuklar hem spor yaptı hem de doyasıya eğlendi. Farklı spor oyun alanları ve sahne şovları ile eğlenen Metropolitan Spor A.Ş. çocukları voleybol, okçuluk, canlı langırt, tırmanma duvarı, slot araba, şişme yıkım oyunu, şişme basketbol, ​​futbol dart gibi spor ve oyunlarla kaliteli zaman geçirdiler. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu