Haber

Karamürsel Seyir Terası misafirlerini ağırlıyor

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’ye kazandırdığı sosyal alanlar kent sakinlerinden büyük ilgi görüyor. Yeşil ile mavinin kucaklaştığı Kocaeli’de son dönemde açılan alanlardan biri de Karamürsel Seyir Terası oldu. İzmit Körfezi’ne bakan Seyir Terası, ilk günlerden itibaren ilçe sakinlerinin sıklıkla ziyaret ettiği mekanlardan biri haline geldi. 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği şekilde tasarlanan Seyir Terası, yeşilin her tonunu misafirlerine taşıyor.

11.500 m² Karamürsel Seyir Terası üzerinde 400 m² kapalı restoran bulunmaktadır. Çocuk oyun alanı ve fitness alanlarının yer aldığı Seyir Terası’nda yeşil alanlarda bitkisel toprak serme, ağaçlandırma ve haddelenmiş çim serimi bulunmaktadır. Ayrıca 2’si engelli otoparkı olmak üzere 28 araçlık park yeri de Karamürsel halkına hizmet veriyor. Seyir Terası doğayla iç içe, keyifli ve dinlendirici bir mekan olarak tasarlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu