Haber

Ali Koç’tan Dursun Özbek’e çağrı: Sizi her şeyi milyonların önünde konuşmaya açıkça davet ediyorum

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, kulübün internet sitesinden yazılı açıklama yaptı.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve kulüp yöneticilerinin eski açıklamalarını hatırlatan Ali Koç, “Galatasaray Spor Kulübü Lideri ve yöneticilerinin başrolde olduğu, kamuoyunun gözü önünde bu tiyatro, arka planda bilinmeyenler! Başta TFF, ona bağlı kurullar ve spor medyası olmak üzere futbol paydaşlarına yönelik ekranlara gönderilen mesajlar, takım yorumcuları üzerinden yapılan algılar, sosyal medyada oluşturulan suni gündemler, iftiralar, algı operasyonları… Bütün bu ahlaki ve mantıksız yaklaşımlar. Adalet, adil rekabet ve hak arama kisvesi altında yapılan uygulamalar, zaten çok önemli sorunları olan Türk futboluna daha da zarar vermektedir.” .

‘TOPLUMDAKİ NEFRET TOHUMLARI GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN İZLERE NEDEN OLUR’

Dursun Özbek’i kamuoyunda tartışmaya çağıran Koç, şöyle devam etti:

“Ancak toplumumuza ekilen nefret tohumları geri dönülmez yaralar açmaktadır. Buna bir son vermenin zamanı gelmiştir. Size açık, net ve cesur bir davet yapıyorum: Gerçekten adalet, adil rekabet ve hakkaniyet arıyorsanız, Türk futbolunun marka değeri için attığın adımları savunurken atıyorsun.” Artık kimin doğru kimin yanlış olduğunu, kimin doğruyu söyleyip kimin doğru söylemediğini kamuoyunun öğrenmesinin zamanı geldi geçti. . Bu doğrultuda sizleri, dilediğiniz zaman, istediğiniz kanalda, istediğiniz kişilerle birlikte milyonların önünde her şeyi açık ve cesurca değerlendirmeye, tartışmaya ve kamuoyunu aydınlatmaya davet ediyorum.”

Özbek’in suçlamalarını ispatlamakla yükümlü olduğunu belirten Koç, “Unutmayın, size göre doğru olduğunu öne sürdüğünüz, bize göre temelsiz olan tüm bu ağır argümanları ispatlamakla yükümlüsünüz. (HABER MERKEZİ)

kuyucak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu