Yaşam

Yeni Marvel Belgeseli MPower Disney+’ta Yayınlandı

Popüler çizgi roman karakterlerinden esinlendiği film ve dizileriyle milyonlarca kişinin heyecanla takip ettiği Marvel, Disney+’a orijinal bir dizinin eklendiğini duyurdu. Belgesel türünde olan ve kadın karakterlerin yer aldığı dizinin adı ” mPower“Bahsedildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yani Disney+’a prestijiyle eklenen ve tüm abonelerin erişebileceği MPower’ın bir fragmanı da şirket tarafından paylaşıldı.

MPower, Marvel’daki kadın kahramanları ayrıntılarıyla anlatıyor

dört bölümdenbelgesel dizisi, kadın kahramanların gelişimi. odaklanıyor. Bu hikayeler, bu ünlü Marvel karakterlerine hayat veren kişiler tarafından anlatılıyor. Üretme, Wakanda’daki Bayanlar, Captain Marvel, Scarlet WitchVe Galaksinin Koruyucularından GamoraHayranlar tarafından çok sevilen karakterlere odaklanır, örneğin

Marvel Sinematik Evreninde onları canlandıran aktörler de dizideki karakterlerle ilgili niyetlerini paylaşıyor. Gamora’yı oynayan Zoe Saldana da MPower’ın kadınların temsiline ve güçlendirilmesine bir övgü olduğunu söyledi. daha eşit bir dünya yaratmak içinKendisine yardım etmeyi umduklarını da ekliyor.

MGüç, “Kara Panter Kadınları”, “Scarlet Witch”, “Captain Marvel” ve “Gamora” parçalardan oluşmaktadır. Bölümler, bu sevilen kahramanları çizgi romandaki kökenlerinden hayat hikayelerine, kamera arkası görüntülerinden oyuncuların deneyimlerine kadar detaylandırıyor.

haber-evren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu