Teknoloji

Vodafone Pay’den Kazandıran Kampanya

Vodafone Türkiye, ödeme uygulaması Vodafone Share müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Ev İnternet faturasını Vodafone Share mobil uygulamasının “Fatura Öde” özelliğini kullanarak ödeyen müşterilere 40 TL iade yapılmaktadır.

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla faaliyet gösteriyor vodafone ödeme uygulaması Vodafone Share ve ön ödemeli alışveriş kartı Vodafone Share Card’dan oluşan Vodafone Pay ürün ailesini yeni özelliklerle geliştirmeye devam ediyor. Buna göre, Vodafone Ev İnternet faturalarını Vodafone Share taşınabilir uygulamasının “Fatura Öde” özelliğini kullanarak ödeyen müşteriler. 40 TL iade ediliyor. Söz konusu tutar Vodafone Share uygulaması üzerinden Vodafone Konut İnternet faturası ödemesinin yapıldığı ayı takip eden ay ile aynıdır. ilk 14 gün Müşteri’nin Vodafone Share Card’ına geri ödenir. Müşteriler sunulan 40 TL’lik tutarı diledikleri yerde harcayabilirler.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin,söz konusu:

“Vodafone Hisse Senedi olarak telekomünikasyon ve finansal teknolojiler segmentlerinin gücünü tek potada eriterek müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz. Banka müşterisi olsun olmasın, operatör fark etmeksizin 12 yaşından büyük herkesin kullanabileceği Vodafone Share, fatura ödemeden oyun içi satın alma işlemlerine kadar birçok alanda hayatı kolaylaştırıyor. Yeni kampanyamızda Vodafone Ev İnternet faturasını Vodafone Share taşınabilir uygulamasının ‘Fatura Öde’ özelliğini kullanarak ödeyen müşterilerimize 40 TL iade ediyoruz. Vodafone olarak, taşınabilir finansal hizmetler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan dijital iş ortağı olma yolundaki çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Toplam kullanıcı sayısı 4,5 milyon

12 yaşını doldurmuş herkes, kullandığı operatörden ve banka müşterisi olup olmamasından bağımsız olarak Vodafone Share Uygulamasını kullanarak fiziki Vodafone Share Card olabilir. Kullanıcılar, Vodafone Share Uygulaması ile sanal ve fiziki Vodafone Share Kartlarına banka hesaplarından veya tüm banka ATM’lerinden EFT ile yükleme yapabilir; Banka kartlarını Vodafone Share Uygulamasına tanımlayabilir; 7/24 anında para transferi gerçekleştirebilir; Fiziki Vodafone Share Card’ı yüklü bakiye ile kullanarak tüm ATM’lerden 7/24 para çekebilir. Vodafone Pay’in çalışmalarını kullanan toplam kullanıcı sayısı 4,5 milyona ulaştı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-karakoyunlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu