Haber

Tarım ve Orman Bakanı, deprem sonrası Kahramanmaraş’ın yanında olduğunu söyledi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Kayseri’nin ilk günden beri Kahramanmaraş’ın yanında olduğunu söyledi.

Kayseri’de bir restoranda düzenlenen “Kahramanmaraşlıların Vefa Buluşması”nda konuşan AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Kirişci, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

Depremin ardından şehrin ayağa kalkıp yaraların sarılması için çaba sarf edildiğini anlatan Kirişci, Kayseri’nin yöneticileri, belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının ilk günden beri Kahramanmaraş’ın yanında olduğunu vurguladı.

Depremin ardından çok sayıda Kahramanmaraşlı’nın Kayseri’ye göç ettiğini hatırlatan Bakan Kirişci, kentteki Kahramanmaraşlılardan memleketlerine giderek seçimde oy kullanmalarını ve bir dayanak vermelerini istedi.

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de deprem sonrası yanlarında olan tüm kardeş belediyelere teşekkür etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, deprem bölgelerine yardım etmeye devam edeceklerini söyledi.

Programa Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu