Yaşam

“Kendi Yolumda” Filmi Oyuncularıyla Birlikte Sinemaseverlerle Buluşuyor

Birbirinden farklı sinemalara konut sahipliği yapan Paribu Cineverse, herkesin merakla beklediği yeni bir sinemaya daha konut sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz gün Paribu Cineverse Kanyon’da galası gerçekleşen, direktörlüğünü Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği “Kendi Yolumda” sineması İstanbul’dan sonra Adana, İzmir ve Ankara’da oyunculu gösterimleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ ve Okan Çabalar’ın oyuncu takımında olduğu Kendi Yolumda sineması, sinemaseverlerle buluşuyor. İstanbul’da gerçekleşen galanın akabinde 25, 26 ve 27 Kasım tarihlerinde sırasıyla Adana, İzmir ve Ankara’da oyunculu gösterim yapacak Kendi Yolumda sineması, gösterim öncesi sinemaseverlerle söyleşi de gerçekleştirecek.

Sinemaseverleri 119 dakikalık bir güldürü seyahatine çıkartacak Kendi Yolumda, Gökhan Özoğuz’un Adana’da gittiği bir tamircide yaşadığı olayları anlatıyor. Gökhan Özoğuz’un arabası, Adana’nın kenar bir mahallesinde bozuluyor. Gittiği tamircide, babasıyla birlikte çalışan ve aslında müzisyen olmak isteyen, lakin aile baskısı ve güç hayat kuralları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirememiş bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşıyor. Sonrasında uyuyakalan Gökhan Özoğuz, rüyasında kendini Adana’nın güçlü mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak görüyor. Sinema, kendi yolunda gitmenin değerini sorgulatan, çarpıcı bir rüyayı sinemaseverlerle buluşturuyor…

Oyunculu gösterim ve söyleşi tarihleri:

  • 25 Kasım Cuma, Paribu Cineverse M1 Adana AVM

Seyirci ile buluşma ve söyleşi: 19.00 / Gösterim: 19.30

  • 26 Kasım Cumartesi, Paribu Cineverse Optimum İzmir

Seyirci ile buluşma ve söyleşi: 16.00 / Gösterim: 16.30

  • 27 Kasım Pazar, Paribu Cineverse ANKAmall

Seyirci ile buluşma ve söyleşi: 18.30 / Gösterim: 19.00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu