Yaşam

Hande Ataizi’den Bihter rolü için Farah Zeynep Abdullah yorumu

Hande Ataizi Tüm Hanımların Kafası Karışık adlı tiyatro oyununu izledi. Bihter adıyla sinemaya uyarlanacak Aşk-ı Memnu projesinde Firdevs Hanım karakterine hayat verecek olan oyuncu, muhabirlerle sohbet etti.

“BU PROJEDE OLMAKTAN MUTLUYUM”

Oyuncu, Aşk-ı Memnu’nun Bihter adıyla sinemaya uyarlanacak projede Firdevs Hanım karakterine hayat verecek. Ataizi, “Bu projede yer aldığım için heyecanlıyım. Biz dizi çekmiyoruz, film çekiyoruz. Bazı yazılarda hata oluyor. Farklı bir iş olacak, çok fazla detay veremem.” 1920’lerde geçen bir film. Farklı bir anlatım olacak.”

“OYNAMAKTAN KEYİF ALACAĞIM”

Beren Saat, Kanal D’de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter karakterine hayat vermişti. Hande Ataizi, Bihter’e yer alacağı projede Farah Zeynep Abdullah’ın hayat vereceğini şu sözlerle yorumlamıştı: : Sizce Bihter karakterini Beren Saat mi yoksa Farah Zeynep Abdullah mı iyi oynar? sorusuna, “Elmalar armut oldu. Biri dizi, diğeri film. Ama en sevdiğim oyuncu Farah Zeynep Abdullah diyebilirim. Onunla yeni tanışma fırsatımız oldu. Değiliz.” Arkadaşlar, ben de onunla oynamaktan keyif alacağımı düşünüyorum.”

Kaynak: Snob Magazine / Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu