Yaşam

Hadise, Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu iddiasıyla TV sunucularına ve programa hakaret davası açtı

Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu ve kendisine hakaret ettiği iddiasıyla 3 program sunucusuna ve televizyon programına 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab ile ilişkisi olduğunu ve birlikte olduklarını iddia ederek kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu teziyle programın sunucuları Bircan Bali, Seren Serengil, Arto ve televizyon programına 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı. onurunu, haysiyetini ve haysiyetini de zedelemiştir. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dilekçede, “Arto lakaplı sanıklar Bircan Bali, Harutyan Dalga ve Seren Serengil, sanık kanalında yayınlanan programda yorumculardır. dergi Muhabirlik bile yapmadıkları ve basın mensubu olmadıkları vurgulanmalıdır. Sanıklar, Reza Zarrab ile birlikte oldukları her gün müvekkilin kişilik haklarına saldırıyor. Kanıtları kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyerek şantaj yapıyorlar.

“Sanıklar sistematik olarak müvekkilin erdemine, mesleki mesleğine ve prestijine akın ettiler”

Davacı Hadise’nin avukatı Orhan Erol Müezzinoğlu, dava dilekçesinde sanıkların iki yıldır müvekkilinin kişilik haklarına saldırdığını ve özel hayatına tecavüz ettiğini belirterek, “Türkiye’de bir pop yıldızı şantaj ve tehditlere maruz kalıyor. Her gün ulusal kanalda ‘Skandallar Kraliçesi’, ‘metres’, ‘vergi kaçakçısı’ ve daha nice korkunç sıfatlar basın ve ifade özgürlüğüne aykırı, toplum müvekkilini uzaktan eli kolu bağlı izliyor. Mahkemece bu tecavüze son verilmesini istiyoruz.Sanıklar müvekkilinin gururuna, mesleğine ve prestijine sistematik olarak saldırmaktadırlar.Sanıklardan mal varlığını kaybettiği için 50 bin lira manevi tazminatın tahsil edilmesini istiyoruz. prestij ve itibarı kurumlar, iş anlaşmaları, toplum ve ailesi nezdinde yaptığı işten dolayıdır” dedi.

Duruşma yapıldı, tanık dinlenmesi talebi reddedildi

Davanın İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ndeki duruşmasında davacı Hadise’nin avukatı Orhan Erol Müezzinoğlu ile sanık avukatları hazır bulundu. Mahkeme heyeti, sanıkların tanık dinlenmesi talebinin reddedilmesine ve eksikliklerin giderilmesine karar vererek duruşmayı erteledi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu