Haber

E3 2023 iptal edildi! E3 neden iptal edildi?

Geçtiğimiz aylarda E3 2023’te yer alması beklenen büyük video oyun şirketlerinin bu fuara katılmayacağı açıklanırken, Fransız video oyun geliştiricisi geçtiğimiz günlerde duyuruldu. UbisoftE3 2023’e katılmayacağının duyurulması ile birlikte katılım eksikliği olacağı düşünüldüğü için iptal edildi.

E3 2023 İPTAL EDİLDİ

E3 Expo’nun internet sitesinden yapılan duyuruda şu ifadelerle E3 2023 iptal edildi:

“Show organizatörü ReedPop, E3 2023’ün bu Haziran ayında planlandığı gibi gerçekleşmeyeceğini duyurdu ve hem fiziksel hem de dijital etkinlikler iptal edildi. Eğlence Yazılımları Birliği (ESA) ile birlikte her iki taraf da E3’ün geleceğini yeniden değerlendirecek.”

Haziran ayında gerçekleşecek olan E3 2023’e Sony, Microsoft ve Nintendo’nun katılmayacağı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Ayrıca Ubisoft, bu yıl E3 etkinliğine katılmayacağını duyurdu.

E3 NEDEN İPTAL OLDU?

Reedpop’tan Kyle Marsden-Kish, “Bu zor bir karardı çünkü biz ve ortaklarımız bu etkinliğin gerçekleşmesi için tüm çabamızı sarf ettik, ancak sektör için doğru olanı ve E3 için doğru olanı yapmak zorundaydık” dedi. ESA ile ortak bir bildiride.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu