Haber

Cüneyt Özdemir’in Erkekleri “Yatmak İstediğim Kişiler” Olarak Gruplandıran Didem Soydan’a Patlaması

Ünlü model Didem Soydan’ın yaptığı açıklamalar magazin gündemini oldukça meşgul ediyor. Katıldığı bir programda ‘erkekler ikiye ayrılır’ diyen Soydan, sosyal medyanın tepkisini çekti. O anlar yeniden gündeme gelirken Cüneyt Özdemir de kendisini eleştirdi.

Ünlü model Didem Soydan yaptığı açıklamalarla gündemimizde kalmayı başarıyor.

Cesur pozları ve paylaşımlarının yanı sıra Didem Soydan’ın katıldığı programlardaki samimi açıklamaları da Didem Soydan’ı magazin gündeminde bırakmıyor. Öyle ki yaptığı açıklamalar belli bir süre sonra bile tekrar gündemimize geliyor.

Didem Soydan’ın özellikle Melis İşiten’in programında yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Hatta Didem Soydan o programda birden fazla iddialı açıklama yapmıştı. Aşık olduğu tek bir erkek olduğunu söyleyip aklına Can Bonomo’yu getirerek tam anlamıyla kaos yarattı.

“Seninle ne cin tonik içeceğim, ne kahve içeceğim, ne flört edeceğim, ne de seks yapacağım” dediği gece kulübü anısı tepki çekti.

Bir gece kulübü anısını anlatan Didem Soydan, “Benim için erkekler ikiye ayrılır” diyerek sınıflandırmasını şöyle açıkladı: “Yatmak istediklerim ve ilişki kurmak istediklerim.”

Didem Soydan’ın sözleri sosyal medyada yeniden gündem olurken, Cüneyt Özdemir de eleştiri aldı.

YouTube kanalında canlı yayına başlayan Cüneyt Özdemir, Didem Soydan’ın ‘erkekler ikiye bölünür’ sözlerine tepki gösterdi.

Önce Özdemir ‘Yatılacak kadınlar var, aşık olunacak kadınlar var’diyen bir adam Magandaolarak tanımlandığını belirtti.

“Neredeyse aynı şeyler sarışın, mavi gözlü, güzel bir kadın söylediğinde farklı duyuluyor.”

Canlı yayınında Didem Soydan’ın sözlerini de yayınlayan Cüneyt Özdemir, Melis İşiten’in de ‘taraftar’ olduğunu belirtti.

“Şimdi bu saçmalık değil mi? Konu erkekler olunca saçmalık… Bir erkek bunu söylese onu dövmeyecek kimse kalmaz.”

‘İnsanları bu şekilde iletişime geçmek, yatmak, kalkmak gibi kategorilere ayırmak… İnsan kendi ruhuna ve bedenine bu kadar değersiz davranmamalı…’

??

haberanamur.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu