Haber

Çinli Otomobil Üreticisi Gwm, Malezya’daki Elektrikli Araç Talebini Karşılamak İçin Harekete Geçti

Çin’in önde gelen sporticari araç (SUV) ve kamyonet üreticisi Great Wall Motor (GWM), araç yelpazesiyle Malezya elektrikli araç pazarına giriyor.

Malezya hükümeti, çeşitli vergi teşviklerinin yanı sıra başta şarj istasyonları olmak üzere destekleyici bir altyapı oluşturarak elektrikli araç segmenti için uygun koşulların yaratılmasına büyük önem veriyor.

Bu politika değişiklikleri ülkede bu araçlara talep oluşturdu ve birçok şirket çalışmalarını Malezya pazarına götürmeye başladı.

SES (Çince): CUI ANQI, Malezya Great Wall Motor (GWM) Satış Şirketi Genel Müdürü:

“Malezya pazarı, ASEAN (Güneydoğu Asya Uluslar Birliği) stratejimiz için son derece değerli. Burada araba tüketimi doygunluğa ulaştı, ancak yeni güçlü araç için bu hâlâ bir mavi okyanus pazarı. Malezya pazarının büyük potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. arabayı geliştir..

Şimdi bazı değişiklikler görüyoruz. Otomobil tüketimini bir sonraki seviyeye taşıma eğilimi giderek daha belirgin hale geliyor. Tüketiciler, kaliteye önem verirken yeni, güçlü, akıllı ve kişiselleştirilmiş eserler için artan bir talep gösteriyor.

Malezya’nın yeni güçlü otomobil segmentinin, üretim ve satış ortaklarımızla yakın işbirliği ve sürekli yenilik yoluyla Malezya otomobil endüstrisinin sağlam temellerine dayalı olarak yakın gelecekte hızlı ve yüksek kaliteli bir gelişme göstereceğine inanıyoruz.”

xinhua Haberler Ajans muhabirleri Kuala Lumpur’dan bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Günümüz

haberorhaneli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu