Yaşam

BBC Earth ile Yaban Hayatı Görünümü

BBC Earth, Mayıs ayında farklı dünyaların kapılarını aralıyor. Ben Fogle dünyanın en uzak köşelerine seyahat etmeye devam ederken, yeni Vahşi Köpekler Ailesi belgeseli vahşi köpeklerin bakış açısını sonsuza dek değiştiriyor.

 

Ben Fogle, vahşi yaşam alanlarına ışık tutmaya devam ediyor

Vahşi yaşamı tüm gerçekliğiyle ekranlara taşıyan Ben Fogle, dünyada yaşam koşullarının çok ağır olduğu yerlere yerleşen ve hayatlarını tamamen değiştiren ailelerle tanışmak için daha da uzak yerlere seyahat etmeye devam ediyor. Bu dönemde yolu, Avustralya’nın kuzeyindeki Queensland’de harap bir mülkte tek başına yaşayan Bette ile kesişir ve çatışmalar başlar. Bouqete adlı başka bir yerde Andi ve Rick ile oğulları Cole’un Amerika’daki macerasına dahil olan Fogle, Amerika’daki rahat hayatlarını neden geride bıraktıklarının hikayesini öğreniyor. “Ben Fogle and Wilderness Habitats” 27 Mayıs Cumartesi günü saat 00:00’da BBC Earth’te olacak.

 

1 aile ve 37 farklı yüz: Vahşi Köpekler Ailesi

Zekaları, boyutları ve yüzleriyle gezegenin en başarılı etoburları olan vahşi köpek ailesinin bakış açısını değiştirecek olan Vahşi Köpekler Ailesi belgeseli, köpeklerin başarısının nedenlerini araştırıyor ve şaşırtıcı üyelerinden bazılarını tanıtıyor. hanedan. Belgesel, en zekisinden en hızlısına kadar köpeklerin yırtıcı bir doğadaki inanılmaz davranışlarını beyazperdeye taşıyor. Bunlar, ağaçlara tırmanan ve hapşırma yoluyla iletişim kuran türleri içerir. Dünyanın en yaşanmaz yerlerinde köpeklerin nasıl geliştiğini ve hayatta kalmalarının anahtarlarını anlatan “Vahşi Köpekler Ailesi” belgeseli 13 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’de BBC Earth ekranlarında başlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gemlikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu