Haber

Balıkesir MHP yeni üyelerle büyüyor

Balıkesir’de Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) 40 kişi üye oldu. Yeni üyelerin katılımıyla MHP İl Binasında düzenlenen törene İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve Yardımcıları, İl İdare Kurulu Üyeleri, KAÇEP Başkanı, İdaresi ve İl Başkanlığına Yeni Üyeler, “Siz Kaybolmuyorsanız Biz Eksiğiz” temasıyla üye kabul töreni düzenledi. 40’a yakın yeni üye kaydı ve parti rozetlerinin takılmasının ardından İl Başkanı Yüksel yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı. Üye kabul törenimizi “Siz Değilseniz Biz Eksiğiz” temasıyla gerçekleştirdik.

Türk milleti her türlü zorluğun üstesinden gelecek güçtedir. Partimize katılım, bu gücün seferberliğinin işaret fişeğidir. Türk milleti daha önce birçok problemli aşamalardan geçmiş, ancak gösterdiği azim ve kararlılıkla bu döngülerden çıkmayı başarmıştır. MHP, bu azim ve kararlılığın siyasi mekanizması, Türkiye Sevdalılarının buluşma yeri ve milli taarruzun karargahıdır. Halkımızın kararlılığı bize büyük güç veriyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin komutasında MHP çatısı altında bir araya gelen bu aile, Türkiye’yi yarınlara taşıyacak olan ailedir. Cumhur İttifakı Türkiye’nin parlak geleceğidir. Bugün bize katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Onlarla birlikte yol yürümek ve 2023’e Öncü Ülke Türkiye için birlikte hatasız adım atmak gerçekten onur verici. Rica ederim neşe getirdin” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu