Haber

Babacan Aralık ayında Bursa’ya geliyor

BURSA (İGFA) – Bugüne kadar 7 defa Bursa’ya gelen Ali Babacan, vilayet başkanlığının tertibi ile iş dünyası ile buluşmak üzere Aralık ayında Bursa’ya geleceği duyuruldu.

‘Mavi Yelekliler’ aktiflikleri ile Bursa siyasetine yeni bir soluk getiren DEVA Partililer, seçim otobüsü ile Bursa caddelerinde dolaşarak vatandaşlara Ali Babacan’ın selamını iletti.

DEVA Partisi Bursa Vilayet Lideri Serkan Özgöz; iktidar için çalışan bir parti olduklarını belirterek, yapay gündemlerle işlerinin olmadığını söyledi.

Vatandaşlara seslenen Lider Özgöz, “Pazar filesi dolsun istiyorsanız, Oylar DEVA olsun. İnternet ücretsiz olsun istiyorsanız, Oylar DEVA olsun.Enflasyon tek hane olsun istiyorsanız, Oylar DEVA olsun.Çiftçi kazansın istiyorsanız, oylar DEVA olsun.Mülakatlar kalksın istiyorsanız, oylar DEVA olsun.Türkiye kazansın istiyorsanız, oylar DEVA olsun” davetinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu