Haber

Antalya Kemer’de Ayakta Kürek Yarışı Başlıyor

Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Kemer Sup Cup” ayakta kürek yarışı yarın başlayacak.

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Kemer Turizm ve İşadamları Derneği (KEMİAD) ve Paddle Together Türkiye tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek etkinlik öncesinde Ayışığı plajındaki bir tesiste basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, organizasyonun ilk kez Kemer’de yapıldığını belirterek, ilçede düzenlenen ulusal ve uluslararası her türlü etkinliğin düzenlendiğini ekledi. spor Organizasyonlarında yer aldıklarını söyledi. Başkan Topaloğlu, yarışmaya katılan tüm sporculara başarılar dileyerek, organizasyonda emeği geçen KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve diğer paydaşlara teşekkür etti.

KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, Başkan Topaloğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederek sporculara yarışmada başarılar diledi.

Organizasyonun Kemer’in tanıtımına katkı sağlayacağını belirten Sönmez, “Bu etkinlik deniz ve turizm odaklı. Çevre dostu bir yarış olduğu için çok anlamlı. Önümüzdeki yıllarda çok güzel gelişeceğini düşünüyoruz. Yarışmaya 10 ülkeden sporcu katılıyor. Bu etkinlik bir spor grubuna girmiyor ama oldukça hızlı bir etkinlik.” Bu şekilde bir federasyonun kurulacağını ve dünyada bir ilk olacağını düşünüyoruz” dedi.

Organizasyon sorumlusu Orkun Küçükemiroğlu da organizasyon hakkında bilgi vererek, yarışa 10 ülkeden 100’ü kadın toplam 200 sporcunun katılacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu