Haber

Altınok: Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan hiçbir işçinin çocuğunun geçim derdine düşmeyeceğiz, işten çıkarmayacağız.

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Belediyede çalışan personelimiz dezenformasyona inanmıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan hiçbir işçinin çocuğunun geçim derdine düşmeyeceğiz” dedi. , onları da kovmayacağız.”

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Keçiören Belediye Başkanı Altınok, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Altınok’u MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan karşıladı. Bir süre sohbet eden ikili, basına açıklamalarda bulundu. Altınok, CHP’li Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin son 5 yılda kötü yönetildiğini belirterek, “Ankara’nın 5 yılı boş yıllardı. Hep birlikte çalışacağız, tüm Ankaralı hemşehrilerimize ulaşacağız. Bizim oyunumuz belediyenin oyunu değil.” Beş yıl. Belediye başkanları şehrin sadece bugününü değil geleceğini de yönetiyor.” “Ve planlar. Çocuklarımıza, torunlarımıza oy veriyoruz” dedi.

“Ankara’ya katma değer getirecek tek bir proje yok”

Ankara’nın son 5 yılda geri planda kaldığını belirten Altınok, “Ankara’ya katma değer getirecek tek bir proje yok. Ankaralılara şunu soruyorum: Ankara Büyükşehir Belediyesi bu beş yılda hangi çalışmaları yaptı?” yılları hatırlıyor musun?”

“Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden daha fazla hizmet verdik”

Sabaha kadar Keçiören için çalıştıklarını belirten Altınok, “Markette, çarşıda, okulda, sokakta, karda, kışın, yağmurda hizmetçi olmanın onurunu memnuniyetle yaşadık. Keçiören’in nüfusu Ankara’nın altıda biri ama Keçiören’in bütçesi Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başkenti.” “Belediye bütçesinin 1/45’i. 1/45’lik bir bütçeyle Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden daha fazla hizmet verdik” dedi.

“Hiçbir çalışanın geçim derdine düşmeyeceğiz”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan hiçbir personelin seçimi kazanması halinde işten atılmayacağını belirten Altınok, “Belediyede çalışan personelimiz dezenformasyona inanmıyor. Hiçbir işçinin çocuğunun geçim derdine düşmeyeceğiz. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni kovmayacağız.”

“Bunu vatanseverlerin ve terör sevdalılarının tercihi olarak görüyorum”

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan şunları söyledi:

“31 Mart seçimleri her ne kadar yerel seçim gibi görünse de ben vatanseverlerin ve terör sevdalılarının seçimi olarak görüyorum. Ankara’da 3 CHP, belediye başkanı olmayan bir Ankara Büyükşehir Belediyesi var. 6 aylık dönemimizde muhtarlara soruyoruz. Ankara iliyle ilgili Cumhur İttifakı teşkilatlarımızla sahadayız. “Diyorlar ki: ‘İnandık, oy verdik ve sadece oy vermekle kalmadık, mevcut ABB liderine aşık olduk, aynı zamanda Ankara’ya da ihanet ettik. ”-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu